29

راهنمای ثبت نام

1) ثبت نام اولیه داوطلب

 اگر داوطلب پيوستن به جمع اهدا كنندگان سلولهای بنیادی هستيد ميتوانيد به  روش‌ زير در اين امر خدا پسندانه شركت كنيد:
  با مراجعه حضوري به دفتر بانك اهدا كنندگان سلولهاي بنيادي واقع در بيمارستان شريعتي، ساختمان بانک اهداکنندگان سلولهای بنیادی مي‌توانيد ثبت نام كنيد.

هنگامیکه شما حضورا به دفتر بانک مراجعه می نمایید یک فرم پرسشنامه در اختیار شما قرار داده می شود که صفحه اول فرم حاوی اطلاعات شخصی شما می باشد. در صفحه دوم فرم رضایت نامه بصورت دقیق مطالعه شود و سپس امضا می نمایید. هر دو صفحه فرم باید بصورت کامل پر شود.سپس برای هر فرد داوطلب یک کد اختصاص داده می شود و در مرحله آخر لوله آزمایش با برچسب کدینگ مخصوص هر فرد جهت انجام آزمایش  HLA Typing    به داوطلب داده می شود که باید به بخش نمونه گیری در دفتر بانک مراجعه نماید.

 2)  تکمیل عضویت داوطلب

آزمايش HLA Typing

 پس از تكميل فرم ثبت نام نياز به انجام آزمايش HLA Typing مي‌باشد .برای انجام این آزمایش 12 سی سی خون محیطی از اهداکننده گرفته می شود که در دفتر بانک در بخش نمونه گیری این امر انجام خواهد شد.نمونه های آزمایش جهت typing به آزمایشگاه بانک اهداکنندگان سلول های بنیادی غیر خویشاوند تحویل داده می شود.

در صورتي كه اين آزمايش را قبلاً انجام داده‌ايد ديگر نيازي به تكرار آن نمي باشد. لازم به ذکر است که اين آزمايش براي شما هزينه‌اي نخواهد داشت.

  براي اطلاعات بيشتر با شماره های زیر تماس بگيريد:

88353028 و88352830 و 88353036 و88352814 021

 

و سپس داخلی 3 و یا 5  را شماره گیری نمایید.

شما میتوانید برای پذیرش و نمونه گیری در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 13

و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 12 به این مرکز مراجعه فرمایید.